top of page

Zobu balināšana

Zobu balināšana ar Zoom Philips 6%

Zobu balināšana ar „Zoom Philips 6%” ir efektīva metode, kas ļauj sasniegt ievērojamus rezultātus, taču nav iespējams precīzi noteikt balināšanas pakāpi katrā individuālā gadījumā. Balinot zobus ar dzeltenu vai dzelteni brūnu nokrāsu, iespējams iegūt pelēku vai pelēkbrūnu toni. Zobu balināšana ne vienmēr spēs tik veiksmīgi tikt galā ar zobiem, kas kļuvuši tumši kanālu ārstēšanas, traumas vai antibiotiku lietošanas rezultātā. Šādā gadījumā zobiem, iespējams, būs nepieciešama papildus ārstēšana. Zobu balināšanas efekts būs nedaudz nemanāmāks zobiem ar gaišu nokrāsu. Zobu balināšanas pakāpe būs atšķirīga katrā individuālā gadījumā.

"Office" zobu balināšana ar Pola sistēmu

Zobu balināšana ar „Office” metodi ir ļoti saudzīga. Balināšanas efekts ir „atsvaidzinošs” un dabīgs. Šī metode būs piemērota pacientiem, kas vēlas izbalināt zobus tikai par pāris toņiem.

"Office" zobu balināšana ar Pola sistēmu ir viena no populārākajām metodēm, un to iespējams veikt atkārtoti ik pēc sešiem mēnešiem

balinasana-ar-pola-sistemu-1.png

Zobu balināšanas efektu var pastiprināt mājas apstākļos ar Pola mājas balinātāju kapēs, ko nozīmē zobu higiēnists.

Pēc šīs metodes veikšanas nav jāievēro stingra diēta, kā tas ir pēc ZOOM balināšanas, taču ieteicams nelietot uzturā tādus produktus kā sarkanvīns, melnā tēja, kafija bez piena, karijs, kurkuma, safrāns, kā arī atspirdzinoši dzērieni, kas satur krāsvielas un koncentrātus.

Smaganu kabatu tīrīšana

Smaganu kabatu tīrīšana un skalošana ar dentālo irigatoru un hlora heksidīna serumu ir ļoti efektīva metode smaganu kabatās esošās anaerobās bakteriālās vides novēršanai, kas izraisa nepatīkamu elpu.

Lielākoties pacienti nav spējīgi patstāvīgi iztīrīt problemātiskas vietas zobu starpās vai zem tiltiem un kronīšiem, tādēļ ieteicams to veikt pie speciālista, kurš paskaidros par nepieciešamajiem kopšanas pasākumiem un apmācīs pareizu tīrīšanas tehniku.

Smaganu kabatu tīrīšana
bottom of page